Dijitalleşmenin son derece önemli olduğu günümüzde bilgilendirme panoları da bu değişimdeki yerini aldı. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan bu panolar açık ve kapalı mekanlarda kullanılabiliyor. Darbeye ve çevresel koşulların olumsuz etkisine karşı oldukça etkili olan ürünlere birçok farklı sektörde kullanılabiliyor. Eğitim sektörü de bu alanlardan sadece bir tanesi. Okulunda dijital bilgilendirme panolarına yer veren eğitimciler, bu sayede baskı maliyetlerinin de azaltılmasına olanak sağlıyor. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Duyurular için Kağıt İsrafı Yok

Duyurular için kağıt israfının yapılmadığı signage in school sisteminde duyuru değiştirmek için USB veya uzaktan bağlantı yoluyla işlem yapmak yeterli oluyor. Bu, zamandan da kazandıran bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Bir duyurunun yayınlanması için onun baskıdan çıkması beklenmiyor. Direkt olarak dijital tasarım sisteme entegre ediliyor. Zamandan ve baskı maliyetinden büyük ölçüde kazandıran dijital bilgilendirme panoları farklı ölçülerde üretiliyor. Her alan için uyumlu olan bu ürünler, okulun büyüklüğüne göre çeşitlendirilebiliyor. Bu sayede öğrenciler o gün yemekhanede hangi yemeğin çıkacağından boş geçecek derse kadar birçok konuda bilgilenme fırsatı buluyor.

Modern Dijital Bilgilendirme Panoları


Dijital bilgilendirme panoları, modern bir görünümün en önemli temsilcisi. Bu özelliği ile yeniliğin öncüsü olan okullarda sıklıkla tercih ediliyor. Zamansız tasarımları ile okulda gerçekleşecek konferans, sergi ve sempozyum gibi organizasyonlarda yönlendirme tabelası olarak da kullanılabiliyor. Çok işlevli olan bu ürünlere ulaşmak isteyenler tercihlerini firmalar aracılığı ile yapıyor. Bir kez satın alındığında uzun yıllar kullanılabilen seçenekler kullanıcılarından tam not alıyor. Siz de okulunuzda bu tip bilgilendirme panolarını görmek isterseniz kurumsal firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Düşük maliyetler ile orta ve uzun vadede tasarruf etmek için acele edin.