Ttnet'in 8 Mbps Limitsiz Adsl2+ Tarifesinin Ayrıntıları

Ttnet'in 8 Mbps Limitsiz Adsl2+ Tarifesinin Ayrıntıları

Bir çoğumuz kotalı veya kotasız internet kullanıyoruz. İnternet hizmetini sağlayan firma ise Türk Telekom TTNET Firması. Firma birden fazla kampanya yapıyor. Daha fazla kullanıcı çekmek, internetin kullanımı daha fazla yaygınlaştırmak için ellerinden gelen imkan ve fırsatları kullanıcılara sunuyor. Firmanın yeni kampanyası ise bugün itibariyle hizmete sunuldu. Bu kampanyanın adı ise TTNET 8 Mbps Limitsiz Adsl2+ Bu tarifenin ayrıntıları ise şu şekildedir.

8 Mbps limitsiz paketin ÖİV ve KDV dahil fiyatı 99 TL 8 Mbps download, 1 Mbps upload hızı var. 8 Mbps limitsiz paketinden yararlanabilmek için, mevcut ADSL uygulamasında olduğu üzere santrale mesafe kısıtlaması bulunmamakta. 8 Mbps limitsiz paketinden yararlanabilmek için ADSL2 + destekli modem gerekiyor. Son 2 senedir satılan modemlerin çoğunluğu ADSL2+ desteğine sahip. ADSL2+ desteği santrallerin çoğunda sağlanmakta. Her santralde şu anda ADSL2+ desteği olmayabilir. 8 Mbps limitsiz ADSL2 + paketinden mevcut ve yeni TTNET aboneleri yararlanabiliyor.

Paket ile ilgili olarak TTNet’in verdiği ekstralar da var, örneğin:

300 dk / ay TTNet WiFi hizmeti 4 adet 1GB kapasiteli TTNet Mail Aile koruma şifresi için 2 lisans Diğer paketlerin fiyatları nedir?

TTNet’in limitsiz diğer paketlerinin fiyatlarını tekrar hatırlayacak olursak:

1 Mbps limitsiz: 45 TL 2 Mbps limitsiz: 64 TL 4 Mbps limitsiz: 82 TL

4 Mbps limitsiz paketin fiyatına baktığımız zaman, 8 Mbps limitsiz tarifenin fiyatının yüklü bir miktarda olmadığını söylediğimiz gibi bize en cazip gelenin olduğunu ifade edebiliriz.