Güzel görünümlerinin yanı sıra diğer çiçek türlerine göre çok daha avantajlı olan orkide çiçek siparişinizi internet üzerindeki ilgili online firmalar ile vererek kaliteli ürünlerden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte gönderilmek üzere tercih ettiğiniz çiçekleri sahiplerine ulaştıran online firmalar hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Aynı gün içinde sipariş verebilirsiniz. Masa üzerine konularak aksesuar olarak da kullanılabilen orkideler kokusu, görüntüsü ve kolay bakımı nedeniyle tercih ediliyor. Fiyatları da oldukça ekonomik olan orkide çiçek mor ve beyaz renklerde bulunur. İstediğiniz sayıda istediğiniz renkte tercih edebilirsiniz.

Farklı Orkide Tasarımları

Saksıda yetiştirilen orkideler süslenerek sevdiklerinize ulaştırılır. Detaylı bir şekilde sunumu yapılan bu çiçekleri özel günlerinizde yakınlarınıza gönderebilirsiniz. Sadeliği sevenler için tek renkten oluşan zarif görünüme sahip orkide tasarımları bulunmaktadır. Farklılık isteyenler için ise 33 cm’lik Kalpli ve düşünen Groot saksılarda orkideleri tercih edebilir. Yanında iki mini saksıda bonsai hovartia ve kaktüs bitkileri bulunan üçlü çiçek setlerini salonunuzda kullanabilirsiniz. Not kartınızın üzerine konularak adrese gönderme hizmeti veren internet üzerindeki ilgili online firmalar ile her şehir ve ilçeden online sipariş verebilirsiniz.

Orkide Fiyatları

Sipariş verdiğiniz renk ve dal sayısına göre farklılık gösteren orkide fiyatları her bütçeye uygun şekilde düşünülmüştür. Büyük ya da mini saksılarda olması ya da yanında eşlik eden farklı bitkilerin olup olmaması da fiyatları etkiler. Ucuz canlı çiçek isteyenler için uygun olan bu çiçekleri çok seveceksiniz.