Merdivenlerin ve merdiven boşluklarının olduğu yerlerde, güvenlik sorunlarını ortadan kaldırmak için merdiven filesi uygulamaları yapılır. Her türlü bina ve inşaat alanında insan hayatı için son derece önemli uygulamalardır. Örneğin inşaat alanları çalışanlar için oldukça tehlikelidir. Henüz merdiven demirleri ve kenarları yapılmadıysa bu tehlike daha fazladır. Bir anlık dalgınlık ile çalışanların dengesini kaybedip düşmesi can kaybı ve sakatlıkla sonuçlanabiliyor. Geçici, güvenilir ve bir o kadar da ekonomik uygulamalar bu tehlikelerin önüne geçmek mümkün. Merdiven kenarlarına uygulanan fileler düşmeye karşı durdurma özelliği ile bu kayıpların yaşanmasına engel olacak güvenilirliğe sahip. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Merdiven Filelerinin Özellikleri

Merdiven boşlukları da merdiven kenarları kadar tehlike oluşturur. Yalnızca inşaat alanlarında değil, bitmiş binalarda da yüksek merdiven boşlukları file ile kapatılarak yaşanılacak kazaların önüne geçilmesi amaçlanıyor. Dönemeçler, girinti ve çıkıntılar tamamı ile mekânda duyulan ihtiyaca uygun tasarlanır ve profesyonel bir şekilde montajlanır. Polyemid iplik ve plastik iplik olarak iki çeşit iplikten üretilen fileler, istenilen boyutlarda tasarlanabiliyor. Islanma veya dış hava etkenlerine karşı dayanıklıdır. Yırtılma veya kopma gibi bir durum söz konusu değildir. Özellikle harekette sınır tanımayan çocuklar için son derece güvenilir koruma sağlar.

Merdiven Güvenlik Filesi Fiyatları


File en ekonomik maliyetli güvenlik ürünüdür. Son derece güvenilir ve garantili olarak üretilen bu ürünler, mekânlarda duyulan ihtiyaca göre farklı fiyat aralıklarında sunulur. Mekân küçülüp, boyutlar azaldıkça fiyatlar da azalır. Ürünlerden yüksek verim almak için kalite ve profesyonel bir montaj şarttır. Bunun için bu alanda profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmeniz gerekir.