Sağlam Zeminler Üzerine Kurulum

Merdiven basamağına monte edilen merdiven asansörleri engelli vatandaşların için ev içinde ve diğer alanlarda katlar arasındaki geçişini sağlar. Duvarların dekorasyonunu olumsuz yönde etkilemeye neden merdiven asansörleri portatiftir. Yani herhangi bir taşıma durumunda merdiven asansörlerinde yeni evinize götürmeniz mümkündür.

Her Türlü Yapıya Uygun

Sağlam zeminler üzerine kurulan merdiven asansörü modelleri ile katlar arasındaki mesafelerin kolay bir şekilde inip çıkılması mümkün hale gelir. Basamakların üzerine monte edilen merdiven asansörleri 68 santim genişliğindeki merdivenlerin üzerine monte edilebilir. Katlanabilir özellikte olan merdiven asansörleri görsel açıdan herhangi bir problem oluşturmaz. Katlandığında Yaklaşık 40 santim gibi küçük bir alanı kaplayan asansörler ergonomik ve işlevseldir.

Elektrik Kesilse de Çalışmaya Devam Eder

Farklı modelleri de her türlü yapıya uyumlu olan asansörler kavisli veya karışık merdiven tiplerinde de kolaylıkla uygulanabilir. Her yapının tasarımına uygun olarak kişiselleştirilebilen asansörler ray sistemi ile çalışır. Tüm akşamlar oluşturulan yayın üzerinde hareket eder. Bu aksamlar sandalye ana motor ünitesi, koltuk ve akü olabilir. Çoğu merdiven asansörü üreticisi aynı zamanda ücretsiz olarak kurulum ve montaj hizmeti de verir. Bu nedenle kurulum için ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Sağlam bir şekilde ünitelerin yerleştirilmesi ve montajda alması için profesyonellerden destek almanız gereklidir. Elektrik kesintilerine karşı alınan önlemler sayesinde elektriğin olmadığı zamanlarda da kullanılabilen merdiven asansörlerinin aküsü bulunur. Mevcuttaki akü özel olarak üretilen şarj cihazları ile şarj edilir.