Çamaşır Makinesi Yalnız Kalmasın

Çamaşır makinelerinin üstü genellikle deterjanların konulduğu alanlar olmanın dışına çıkamaz. Makinenin üzerine direkt olarak konulan deterjanlar, makine üzerinde ağırlık yaparak makinenin kullanım ömrünü kısaltır. Aynı zamanda deterjanların bir arada ve dağınık bulunması, banyo veya çamaşır odası her ne kadar temiz olsa da nahoş bir görüntünün oluşmasına sebep olur.

Deterjanlar Çocuklardan Uzak Durur

Çamaşır makinesi dolapları, makinenin üzerinde bulunan ölü alanın değerlendirilmesini sağlar. Sadece makineyi çevreleyen dolap modellerini seçerek, deterjanlardan kaynaklanan makinenin üzerine binen ekstra ağırlığı azaltarak makinenin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Aynı zamanda makine üzerinde dağınık olarak bulunan deterjanların tek bir alanda, kapalı olarak muhafaza edilmesini de sağlayabilirsiniz.

Kişisel Eşyalarınız Koruma Altında

Deterjanların açıkta bulunması, çocuklu aileler için bir tehlike oluşturur. Ev içinde ürünlerin depolanacak alanlarının bulunmaması ise tehlikenin artmasına neden olur. Makine üzerine kolayca ulaşılabilerek satın alınacak bir çamaşır makinesi dolabı yerleştirmek, alanın ferahlamasına ve deterjanların çocuklar için bir tehlike oluşturmamasına yardımcı olacaktır. Makine üzerindeki ölü alanın da değerlendirilmesini sağlayan dolaplarda istediğiniz eşyaları muhafaza edebilirsiniz. Makinenin arkasına yerleştirilen işlevsel dolapların içerisine yüz yıkama jelleri, gargaralar, saç maskeleri, hijyen amaçlı kullanılan ürünler, saç kremleri, şampuanlar, vücut jelleri ve çok daha fazlasını yerleştirebilirsiniz. Tertibi ve düzeni sevenler için ergonomik ve ekonomik bir çözüm sunan makine üstü dolaplara ilgili internet sayfalarından uaşabilirsiniz.