CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin'in babası Sadettin Keskin (92), Denizli’nin Çivril ilçesine bağlı Ömerli köyünde toprağa verildi. Babasının vefatı sebebiyle köyüne gelen Keskin, cenazeden önce taziyeleri kabul etti.

Köy camisinde kılınan cenaze namazına CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CHP miletvekilleri Hurşit Güneş, Tanju Özcan, Hasan Ören, Aydın Ayaydın, İlhan Cihaner, Erdal Aksünger, Mustafa Moroğlu ve Alaattin Yüksel, Denizli Vali Vekili Abdullah Acar, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve diğer vatandaşlar katıldı. AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Nihat Zeybekci, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Gürlesin ve AK Parti İl Başkanı Avni Örki de çelenk gönderdi.

Keskin'in cenazesi, ikindi namazını müteakip Denizli İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verildi. Maliye'den emekli olan, dört kız ve iki erkek çocuk babası Sadettin Keskin, bir süredir böbrek rahatsızlığı ve kemik erimesi sebebiyle evinde tedavi görüyordu.