Metin2 oyunu çoklu oyunculu ve MMORPG tarzı istemci online bir oyun. Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi tarafından Kore'de hayata geçirildi. 2003'in Martında hayat bulan Metin2 Yang (Won) Satışı 2006'da Aralık ayında Gameforge şirketine geçti. Mart 2009'da ise Kuzey Amerika menşeli Z8Games'e ve son olarak da 3 Eylül 2009'da Singapur TEC- İnteraktif'e geçti. Avrupa'da 7.000.000 ve dünyada toplam 50.000.000 aktif kullanıcı bu oyunu oynuyor. Oyun içinde ticaret yapılabilmesi için  won para birimi kullanılmakta isterseniz https://www.gamesatis.com/metin2-yang  sayfasından kolayca won satın alabilirsiniz.

Metin2 Oyun Konusu

Oyunda Uzak doğudaki 3 büyük imparatorluğun savaşı konu ediliyor. Kısaca dünyaya düşen bir gök taşı, vahşi hayatı bölerek 3 imparatorluğun sınırlarını çiziyor. Amaç ise arkadaşlarınla birlikte savaşmak...

Oyunda; Savaşçılar, ninjalar, suralar ve şaman grupları var. Savaşçılar ağır zırhlarıyla yakın dövüş yaparken, Ninjalar pusu kurarak suikastler yapıyor. Şamanlar güçlü büyülerini kullanıyor. Suralar Kötülük Tohumuyla sihirli güçler kazanan bir bölük.


Üç Büyük İmparatorluğun Savaşı

Batıda bulunan Chunjo-İmparatorluğu, Yoon-Young tarafından kurulmuş. Karısı ise ona büyülü güçleriyle yardım ediyor. Sonunda eski imparatorluğa karşı gelen asi bir kardeşliğin lideri olan Yoon-Young, Doğulu ve Güneyli imparatorluklarla savaşıyor. Ayrıca imparatorluk Metin taşları için sürekli çare arıyor.

Doğudaki Jinno-İmparatorluğu ise agresif ve savaşçı bir halka sahip. Jinno-İmparatorluğunun lideri büyük oğul Ee-Ryoong' dur.

Güneydeki Shinsoo İmparatorluğu, ticaretle uğraşan bir topluluk. Shinsoo tarafından yönetiliyor. Batıdakilerle anlaşamadıkları için ticaret yolları tehlike altında. Metin Taşlarına karşı tüm tüccarını silahlandırdılar. Amaçları ise bir an önce ticaret yolunu açmak. Sizlerde bu popüler oyunları en ucuz ve indirimli fiyatlarla satın almak ve yüklemek dahası Metin2 Yang (Won) Satışı için  https://www.gamesatis.com sayfalarından yararlanabilirsiniz.