İletişim Yönetimi nasıl olur

İster geleneksel platformlarda ister online platformlarda yürütülen stratejiden yoksun her iletişim markaya sadece tesadüfen fayda sağlar. Bu tesadüf zaman zaman da zarar getirir. İletişim yönetimi doğru kişilere teslim edilmediğinde kurum ya da markanın o ana kadar inşa ettiği en değerli hazinesi itibarına tesadüfi değer kazandırabileceği gibi, o itibarı alaşağı da edebilir.

Orta ve büyük ölçekteki kurumlara iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmeti sunan TIME Public Relations – TimePR, ilk adımdan itibaren kurumlar için hedefleri doğrultusunda iletişim planları hazırlar.

Kurumların iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler ajansı seçerken markayı iyi anlayabilecek, onun değerine değer katacak usta iletişimcilere teslim etmesi en doğru karar olacağını savunan TimePR iletişim uzmanları, “Tesadüfler ara sıra kazandırır, ancak akıllı bir strateji hep kazandırır” diyor.

TimePR’ın temsil ettiği markaların global benchmarklarını yakından takip eden, rakiplerinin hareketlerini her daim izleyen ekibi, her kurumun iş hedefi ile entegre iletişim hedefleri belirleyerek kurumlar için stratejik iletişim yol haritaları hazırlıyor.

Kurumsal itibar yönetimi çalışmalarında kurum sözcüsü ve marka söylemleri dışında kurum çalışanları ve paydaşlarının hedef kitleye vereceği mesajları da tasarlayan TimePR; ‘Çalışanıma ne demeliyim? Bayime ne demeliyim? Tedarikçi toplantısında ne konuşmalıyım? Bu işi nasıl organize etmeliyim? Medyaya nasıl bir basın bültenini servis etmeliyim? Kime nasıl röportaj vermeliyim? Basından gelen soruları nasıl yanıtlamalıyım? Çalışanlar beni anlamıyor onlarla nasıl konuşmalıyım? Şirketin hedefleri büyük ama bunu çalışanlar bilmiyor nasıl ve nerede anlatmalıyım? Ürünler iyi, marka büyük ama bu ülkede kimse farkında değil! Markayı tanıyan yok. Satış yapamıyoruz’ diyen tepe yöneticiler için iyi bir çözüm ortağı olarak hizmet veriyor. Çok daha detaylı bilgi için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.